Скликання 2 сесії VIII скликання

Дата: 01.12.2020 16:06

Бобровицька міська рада повідомляє, що 11 грудня 2020 року об 11 годині в адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул.Незалежності, 46 відбудеться 2 сесія 8 скликання.
На сесію запрошуються: депутати Бобровицької  міської  ради, депутати обласної  ради,  керівники  установ,  організацій.

2 сесії  Бобровицької міської ради 8 скликання, 11.12.2020 року

1. Про  внесення змін до  Програми фінансової підтримки діяльності районної  ради ветеранів України  в Бобровицькому районі на 2020 рік.

2. Про затвердження Програми  фінансової підтримки  в наданні послуг з  медичних оглядів призовників, допризовників, осіб, які проходять службу за контрактом та військовозобов’язаних, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Бобровицька  центральна районна лікарня»  в 2021-2022 роках.

3. Про затвердження Програми   «Підтримка служби переливання крові комунального  некомерційного підприємства «Бобровицька  центральна районна  лікарня» Чернігівської області на 2021-2022 роки».

4.  Про внесення змін до рішення міської ради  від 24 грудня 2019 року №1114-26/VII «Про бюджет Бобровицької міської об'єднаної  територіальної  громади  на 2020 рік».

5.Про  внесення  змін  у додаток до рішення від 24.12.2019 року №1115-26/VII «Про структуру та штати виконавчих органів міської ради на 2020 рік».

6.Про  затвердження  Регламенту  роботи Бобровицької  міської  ради  8  скликання.

7.Про  затвердження  плану діяльності  з  підготовки  проєктів  регуляторних  актів  на 2021 рік.

8.Про  затвердження  Положення про сектор  організації та  проведення   тендерних  процедур.

9.Про  затвердження описів  та  зразків  гербових  печаток  структурних  підрозділів  міської  ради.

10.Про  надання  згоди на  оранізацію  співробітництва  з  Новобасанською   територіальною  громадою.

11.Про призупинення діяльності Олександрівського закладу загальної

середньої освіти І-ІІ ступенів Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області.

12.Про  затвердження актів приймання – передачі Бобровицької  районної  друкарні  та  її  майна.

13.Про  затвердження  актів приймання – передачі установ культури та  їх  майна.

14.Про  надання згоди  КП «Міськдобробут»  на  передачу  в  оренду  майна.

15. Про  надання  згоди  на  безоплатне  прийняття  з  державної  у  комунальну  власність  об’єкта  нерухомого  майна  у  с.Кобижча.

16.Про  зміну  засновника, найменування  Бобровицької  районної друкарні  та  затвердження  Статуту  у  новій  редакції.

17.Про  затвердження  Статуту ФСКЗ «Старт»  у  новій  редакції.

18.Про закріплення депутатів  міської  ради  за  населеними  пунктами  підвідомчої  території.

19.Про затвердження  розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.                                                    20. Земельні  питання.

21.Інші  питання.