ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 23.11.2020 11:21

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
З метою утвердження ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 протягом тижня згідно з планом було проведено ряд тематичних заходів: тематичну лінійку-реквієм «Запалимо свічки за єдину Україну», відеолекторій «Україна, маски революції», урок мужності «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій», годину спілкування «Україна – країна гідності та свободи», випущено тематичну газету органу учнівського самоврядування «ТЕМП» та оформлено інформаційну вітрину до Дня гідності та свободи.

Відділ освіти міської ради