Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 3 пожежі

Дата: 18.11.2020 12:29
Кількість переглядів: 33

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 3 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян та 1 інша. Їх причинами послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації або монтажі нагрівальних печей та димарів. Вогнем пошкоджено 3 будівлі різного призначення. На щастя, травмованих та загиблих немає.
   Рятувальники звертають увагу населення на необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки. Щоб уникнути лиха та вберегтися від нещасних випадків, будьте обережні при поводжені з вогнем, дбайте про справність нагрівальних печей і димарів, електричних мереж і приладів, не залишайте дітей без нагляду та навчайте їх правилам безпечної поведінки.