Дата: 18.11.2020 08:00

17 листопада відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.
На порядок денний в цілому винесено 15 проєктів рішень.
Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення поінформувала Надія Орлова, начальник економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради. Начальник відділу освіти міської ради Людмила Панасюк повідомила присутніх по питанню організації обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів. Валентин Кравченко начальник відділу молоді та спорту міської ради озвучив персональний склад Молодіжної ради Бобровицької міської ради. Решта розглянутих  питань стосувалася нагальних потреб громади. Зокрема: розгляд вироків Бобровицького районного суду, звернень громадян з питань квартирного обліку,  надання матеріальної допомоги та інші.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Організаційний відділ міської ради