«СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ЗАСТЕРІГАЄ»

Дата: 09.11.2020 11:48

За статистикою, значна кількість пожеж припадає саме на житловий сектор, тому проблема із забезпеченням пожежної безпеки в житлі, як і раніше, належить до найбільш значущих і має першочергове значення.
    Причини виникнення пожеж в житловому секторі найрізноманітніші - порушення правил технічної експлуатації електрообладнання, використання несправної електропроводки, паління, необережне поводження громадян з вогнем.
   Співробітники Бобровицького районного відділу управління ДСНС України у Чернігівській області, спільно з працівниками Національної поліції, 06 жовтня провели (рейд) профілактичні бесіди у житловому секторі Бобровицького району, в ході яких розповіли мешканцям про правила пожежної безпеки в побуті.
   Рятувальники попередили населення про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки та ще раз нагадали, що у разі виникнення надзвичайної ситуації чи пожежі, необхідно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».
                                                            Начальник Бобровицького РВ
                                                        Управління ДСНС Укроаїни