Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє

Дата: 28.10.2020 08:51

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що в районі станом на 28.10.2020 зареєстровано 334 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця - 168, с. Ст. Басань - 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка - 6, с. Зелене - 9, с. Горбачі - 1, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча - 29, Травкине – 2, с. Ярославка - 2, с. Мирне – 9,  с. Вороньки - 13, с.Старий Биків -1, Новий Биків - 7, с. Рудьківка-5, с.Макарівка - 9, с.Марківці- 15, с.Нова Басань - 21, с. Озеряни - 6, с. Браниця - 11, с. Осовець - 1, с. Піски - 7, с. Наумівка - 2, Гаврилівка - 1, Свидовець - 1, Катеринівка - 1, Козацьке - 1),  з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 47 осіб, 2 хворих в інфекційне відділення КНП "Борзнянська ЦРЛ", 5 хворих в КНП "Бобровицька ЦРЛ".

На сьогоднішній день 8 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 28 хворих знаходиться на самоізоляції, 288 хворих одужало, 10 хворих померло. Всього зареєстровано 587 контактних осіб, з них 501 обстежено.

Бобровицьке РЛВ  ДУ «Чернігівський ОЛЦ  МОЗ України»