Підтримка закладів охорони здоров’я

Дата: 23.10.2020 15:55

На виконання Програми з діагностики та лікування на підвідомчій території Бобровицької міської ради інфекції, викликаної COVID-19, на 2020 рік в зв'язку з різким збільшенням захворюваності на території Бобровицької ОТГ виділено додаткові кошти з бюджету:
-150 тис.грн. КНП "Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" в т.ч. 70 тис.грн. на закупівлю комплектів для забору та транспортування  біологічних зразків матеріалів для тестування на COVID-19, 80 тис.грн. на  придбання засобів захисту.
500 тис. грн. для комунального некомерційного підприємства "Бобровицька центральна районна лікарня"  на придбання

апарату ШВЛ -280 тис грн

концентратора кисню для довгої кисневої терапії  140 тис грн

монітору пацієнта 37 тис грн

2-х ліжок функціональних 26 тис грн.

пульсоксиметрів 10 шт 7,9 тис грн.

масок кисневих з трубкою 20 шт 9,1 тис грн.

Щоденні інформаційні зведення засвідчують: кількість інфікованих на COVID-19 в нашій країні, області та районі зокрема, зростає. І медики перші, хто приймають на себе потужний удар пандемії коронавірусної хвороби. Тож зараз, як ніколи, час виявити солідарність та підтримку, об’єднатися довкола своєї безпеки та захисту. Адже, допомагаючи медикам, ми допомагаємо собі.
Для підтримки закладу охорони здоров’я, на виконання заходів із запобігання поширення респіраторної інфекції COVID-19 працівниками апарату та виконавчих органів міської ради на чолі з міським головою Тетяною Ковчежнюк, закладів освіти громади на рахунок КНП «Бобровицька ЦРЛ» для придбання засобів індивідуального захисту та медичного обладнання неодноразово перераховувалися кошти у розмірі одноденного заробітку.

За період з квітня по вересень загальна сума благодійних внесків становить 395,6 тис.грн.

Організаційний відділ міської ради