До уваги батьків!

Дата: 23.10.2020 10:14

Відповідно до законів України  «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статей 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234,  пункту 4 розділу X Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, розпорядження голови Бобровицької райдержадміністрації від 12.10.2020 року № 262 „Про початок опалювального періоду», з метою своєчасного початку опалювального періоду 2020 – 2021 років було прийнято розпорядження міського голови від 13.10.2020 №239 «Про початок опалювального сезону» з 16.10.2020 року.

16 жовтня розпочато опалювальний період у дошкільних закладах:  «Казка» с.Марківці, «Малятко» с.Озеряни, «Пролісок» с.Піски, «Котигорошко» с.Рудьківка, «Калинка» с.Стара Басань, «Колосок» с.Ярославка, «Ромашка» с.Мирне та «Дзвіночок» с.Майнівка.

Так як, пуск газу можливий лише за умови одночасного налаштування модему метрологом та роботи бригади майстрів з організації подачі газу ТОВ «Чернігівгаз» опалення у дошкільних закладах міста «Золотий ключик», «Барвінок» та у ЗДО «Струмочок» с.Петрівка, було відновлено вчора, 22 жовтня.

Сьогодні планується пуск газу до котелень ЗДО «Веселка» та «Сонечко» міста Бобровиця.

Міська рада