Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 20.10.2020 14:26

20 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк. У засіданні взяли участь 24 члени виконавчого комітету.
На порядок денний вцілому винесено 19 проєктів рішень.
Начальник фінансового управління Вікторія Грабова проінформувала про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року по доходах у сумі 150 159,7 тис. грн, в тому числі по доходах загального фонду міського бюджету -  149 313,3 тис. грн та по доходах спеціального фонду міського бюджету – 846,4 тис. грн; по видатках у сумі 151 671,4 тис. грн, в тому числі по видатках загального фонду міського бюджету – 146 544,2 тис. грн  та видатках спеціального фонду - 5 127,2 тис. грн.

Про затвердження Плану заходів із реалізації у 2021-2023 роках Стратегії сталого розвитку Бобровицької ОТГ на 2020-2027 роки поінформувала Надія Орлова, начальник економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради.

Щодо питань захисту прав дитини інформувала Ірина Шаманська, начальник служби у справах дітей міської ради.

Начальник відділу освіти Людмила Панасюк повідомила присутніх по питанню надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Кобижчанського ЗДО «Лісова казка» з застосуванням теплореноваційних заходів».

Решта розглянутих питань стосувалася нагальних потреб громади. Зокрема: розгляд вироків Бобровицького районного суду, присвоєння та зміну адреси, надання матеріальної допомоги, розгляд звернень громадян з питань квартирного обліку, надання дозволу на видалення зелених насаджень, на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2021 році.

Всі питання порядку денного були розглянуті.

Організаційний відділ міської ради