Не один мільйон гривень потрібно для завершення будівництва перинатального центру у Бобровиці

Дата: 19.10.2020 12:24

Будівництво перинатального центру було розпочато у 1994 році.
а сприяння народного депутата України Олега Дмитренка у 2017 році було відновлено будівництво. Державною архітектурно-будівельною інспекцією України зареєстровано дозвільні документи про початок будівництва на об’єкт середнього класу наслідків «Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. О. Бичка, 1 в місті Бобровиця Чернігівської області».
Центр матиме два поверхи загальною площею майже 3638 квадратних метрів.

Кошторисна вартість будівництва — 39 мільйонів гривень (по тендеру – 35 млн.грн). Фактично використано 22 млн.грн.

У даний час, проводиться аудит використання коштів на будівництво даного закладу. Після завершення аудиту за сприянням міського голови Тетяни Ковчежнюк та  керівництва ТОВ «Земля і воля» даний об’єкт буде прийнятий у комунальну власність громади та добудований.

Міська рада