Підсумки голосування жителів громади за проєкти громадського бюджетування

Дата: 16.10.2020 14:54

З 01.09.2020 по 30.09.2020 (включно)  проводилось голосування серед жителів громади у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена у 2021 році Програмою «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді».   08 жовтня 2020 року відбулося засідання робочої групи з питань громадського бюджетування, на якому проводився підрахунок голосів та визначення проєктів-переможців. Отже, за результатами підрахунку визначено 4 проєкти - переможці, а саме:
1 місце. Встановлення дитячого майданчика в с.Марківці по вул.Незалежності  – 198 голосів.
2 місце. Облаштування зони відпочинку «Громадський простір для всіх» в с.Рудьківка, вул.Центральна – 187 голосів.

3 місце. Вулична скульптура - символ Бобровиці «Родина бобрів» –  124 голоси.

4 місце. Парк відпочинку біля адмінбудинку Ярославського старостинського округу – 60 голосів.

Загальна сума реалізації даних проектів становить 271 300 грн.