Осінній призов

Дата: 16.10.2020 11:53

Згідно з Указом Президента України від 16.01.2020 року № 13/2020  розпочався осінній призов до лав Збройних Сил України.
Служба в армії – це почесний обов’язок, велика школа мужності і стійкості, гартування характеру.
Впродовж жовтня 2020 року  у Бобровицькому  територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулися проводи шести перших призовників осіннього призову Бобровицького  району до лав Збройних сил України.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями до юнаків, які через кілька днів виконуватимуть почесний обов’язок перед державою, звернувся військовий комісар Олег Олешко, побажав призовникам гідно захищати рідну землю, щоб час, який вони проведуть на службі, не минув марно, і кожен гідно пройшов випробування на зрілість та мужність. Новобранці отримали подарунки від Бобровицької міської ради.

Відділ сім'ї, молоді та спорту

міської ради