У рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва вшанували пам'ять полеглих героїв

Дата: 13.10.2020 15:01

У історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Всі ці свята пов’язані з історією розвитку української державності.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, належного відзначення Дня захисника України, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО та Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь керівництво громади, району та учасники антитерористичної операції.

Згадали поіменно кожного хто віддав своє життя за мир і спокій у Державі.

Міською радою, під час проведення заходу, присутнім учасникам АТО/ООС були вручені відзаки "Захисник Рідної Землі".

У цей знаменний день міський голова Тетяна Ковчежнюк звернулася до всіх присутніх та наголосила: «Сьогодні ми зібрались на цьому святому місці для того, щоб вшанувати пам’ять воїнів, які загинули за незалежність і свободу України. Закликаю всіх пам’ятати тих хто віддав своє життя за свободу і суверенітет України, ця пам’ять стане запорукою нашої непереможності і віри в те що Україна буде незалежною та процвітаючою».

Організаційний відділ міської ради