Вручення шкільних автобусів

Дата: 13.10.2020 15:02

13 жовтня 2020 року міський голова Тетяна Ковчежнюк та начальник відділу освіти Людмила Панасюк вручили дирекції Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ключі від двох шкільних автобусів марки «Еталон», придбаних на умовах співфінансування: 60% виділили з державного бюджету, 40% - з місцевого.

У виступі міський голова Тетяна Миколаївна наголосила, що діти повинні із задоволенням ходити до школи. У них, як і в учителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому. Це основне завдання, яке сьогодні стоїть перед місцевою владою, бо діти – це найголовніше, що є у нашому житті.

Міська рада постійно опікується проблемами освіти, зокрема й сільських шкіл, де створюються належні умови для навчання й виховання дітей. Як зазначила Тетяна Ковчежнюк, оновлення автопарку, забезпечення належного технічного стану шкільних автобусів, комфортні умови підвезення учнів перебувають у полі постійної уваги міської ради.