Робоча нарада стосовно прийняття ЗОЗ у комунальну власність

Дата: 12.10.2020 12:00

Перший заступник міського голови Василь Кучерина провів робочу нараду з питань прийняття у комунальну власність міської ради закладів охорони здоров’я, за участі генерального директора КНП «Бобровицька ЦРЛ» Костянтина П’ятковського, генерального директора КНП «Бобровицький РЦПМСД» Ігоря Загорулька та відповідних працівників міської ради.

У ході наради учасники обговорили практичні питання, що виникають в процесі передачі та прийняття майна, правовий механізм вирішення можливих спірних та проблемних рішень. З конструктивними пропозиціями виступили керівники даних медичних закладів. Запропонували шляхи їх вирішення та подальше функціонування закладів на теренах громади.

Крім цього було обговорено проблеми закладів охорони здоров’я Бобровицької громади пов’язаних із пандемією.

Організаційний відділ міської ради