Шановні наші захисники, нащадки славного козацького роду!

Дата: 13.10.2020 08:04

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня захисника України, Дня Українського козацтва, що символізує шану українців до визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності України.
Це свято мужності та відданості, вірності, сили, честі, що є запорукою миру і щасливого майбутнього нашої рідної землі, нашого народу.
Традиційно, День захисника України, День Українського козацтва ми – українці відзначаємо у святий день Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки Українських воїнів.

Тож, нехай охороняє Богородиця кожного українця.

Також, з особливо глибокою вдячністю шлемо вітання тим, хто сьогодні на передовій охороняє наш мир і спокій, відстоює сьогодення і майбутнє нашої України, нашої громади.

Божого всім благословення, міцного здоров’я, родинного затишку, сили, завзяття і єдності на життєвому шляху!

В.о. міського голови                                                                                     Василь КУЧЕРИНА