Тривають роботи по благоустрою

Дата: 07.10.2020 10:21

Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери. І дуже радує, що все більше жителів сіл громади долучаються до прибирання своїх населених пунктів. Адже це не лише обов`язок старости – це справа кожного мешканця.
Так, вчора, у центрі села Марківці, проведено кронування дерев. Обрізали  сухі та аварійні гілки, які загрожували падінням на пішохідну та проїжджу частину дороги. За допомогою сучасних механічних пилок – стріл майстерно працювали марківчани Шолудько Федір Гаврилович та Шимко Микола Михайлович. Також було прибрано біля могил загиблих активістів початку ХХ століття.

Висловлюємо щиру подяку за виконану роботу.

Міська рада

Шановні мешканці громади, давайте започаткуємо приклад

кращих - разом братимемо активну участь у проведенні заходів з благоустрою населених пунктів!

Ми завжди готові вислухати ваші зауваження, пропозиції,

побажання та спільно приймати вірні рішення.

Впевнені, що ініціативність, відповідальність, взаєморозуміння та взаємопідтримка дадуть нам вагомі результати в майбутньому.