Рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз'яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі

Дата: 06.10.2020 12:39

З метою профілактики пожеж, трагічних наслідків від них з 05 по 06 жовтня працівники Бобровицького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками Бобровицького районного відділу поліції провели профілактичний рейд та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору по м. Бобровиця та Бобровицького району.
Під час відпрацювання рятувальники розповіли громадянам про пожежі, що виникли в Бобровицькому районі, їх основні причини та наслідки, довели правила пожежної безпеки у побуті.

Також, вогнеборці зазначили, що у повсякденних турботах багато людей проявляють недбалість та нехтують дотриманням правил пожежної безпеки у поводженні з вогнем, не слідкують за справністю приладів опалення й електромереж, допускають куріння у житлових приміщеннях, що й призводить до виникнення пожеж.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки працівники Бобровицького районного відділу Управління ДСНС україни у Чернігівській області вручили мешканцям профілактичні листівки з короткими інструкціями щодо основних правил безпеки життєдіяльності. Крім того, під час проведення відпрацювання було розповсюджено агітаційні матеріали з питань безпеки життєдіяльності через поштові скриньки, які встановлені в кожному під’їзді багатоповерхових житлових будинків.

Начальник Бобровицького РВ

Управління ДСНС Укроаїни