Дорогі вчителі, вихователі, тренери, керівники гуртків, ветерани педагогічної праці!

Дата: 02.10.2020 08:17

Традиційно, в першу неділю жовтня, ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти! Це свято добра, мудрості, любові й турботи. Хоч як би вирували політичні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – Батьківщина, рідна земля, материнська любов, тепло першої вчительки.
Вчитель — найдивовижніша і свята професія.
Впевнена, кожен з нас, якби його попросили назвати людей, що вплинули на формування особистості та залишили найяскравіший слід у житті, назве першими в цьому ряду імена своїх вчителів. Для кожного з нас вчитель був і залишається найближчою та найдорожчою людиною. Через все своє життя ми проносимо пам’ять і про перші палички в зошитах у косу лінійку, і перші незграбні літери, і перші слова, написані власноруч під його дбайливим поглядом.

Дякую вам за вашу працю, доброту, толерантність, за те, що ви у нас є.

Щиро бажаю вам, шановні освітяни, завжди пишатися своїми учнями і студентами, бути і надалі справжніми фахівцями в своїй улюбленій професії. Щастя, добра і миру вашим родинам, вашим педагогічним колективам! Нехай удача завжди супроводжує вас! Гарного святкового настрою і оптимізму на кожен день! Зі святом!

Міський голова                                                              Тетяна КОВЧЕЖНЮК