Для чистоти міста достатньо просто не смітити!

Дата: 21.09.2020 15:28

Міська рада неодноразово наголошує на обов’язковому наведенні порядку на власній і прибудинковій території, територіях підприємств, організацій, установ міста, але разом з цим виникло ще одне дуже проблемне питання – стихійне сміттєзвалище по вулиці Незалежності міста Бобровиця (район зупинка «Пушкінська»). Мешканці багатоповерхівок утворили власне  стихійне сміттєзвалище. Силами ДП «Міськдобробут благоустрій» було вивезено тверді побутові відходи.

Бобровицька міська рада переконливо просить Вас не створювати стихійного сміттєзвалища, дотримуватися правил благоустрою та заключити договір на вивіз твердих побутових відходів з ДП «Міськдобробут благоустрій».

Також звертаємося до всіх та нагадуємо про заборону спалювання листя, гілок, побутових, промислових та інших відходів на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, пляжів, кладовищ, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту та інших не відведених для цього місцях.

Міська рада