Подвиг солдатів Другої світової війни житиме у віках

Дата: 18.09.2020 11:42

У селі Марківці роками склалася добра традиція відзначати 18-го вересня День визволення села від німецько – фашистських окупантів. Так було і цього року. За участі працівників старостату, сільського будинку культури було проведено відповідні заходи.
В.о. старости Тетяна Сугоняко, відкрила захід та в своєму виступі розповіла про  лихоліття  окупації,  жахливі наслідки жорстоких визвольних  боїв.
До присутніх звернувся голова ради ветеранів Микола Шимко: «Ніхто не міг і подумати, що знову на Україну нападе ворог і нащадки героїв підуть боронити нашу землю. Ми пишаємося нашими захисниками».

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто 77 років тому здобув мир та свободу нашому рідному селу ціною власного життя.

Шануймо живих ветеранів Другої світової війни, учасників і дітей війни - свідків тих подій.

Пам'ятаємо - перемагаємо!

І нехай повернеться мир в Україну!

Організаційний відділ міської ради