Дата: 18.09.2020 14:46

Традиційно в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які своєю щоденною працею піклуються про збереження та примноження лісового багатства – працівники лісового господарства.
Спрямовуючи свої зусилля на зміцнення лісового фонду, його відновлення та ефективне використання, працівники лісового господарства роблять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля. Саме тому ця професія користується повагою та шаною серед людей.

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Висловлюю щиру подяку за наполегливу працю. Нехай на життєвому шляху вас завжди супроводжує успіх, мир та добро. Міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та нових трудових здобутків на благо нашого краю!

Міський голова                                                                                                             Тетяна КОВЧЕЖНЮК