На черговій апаратній нараді обговорили найактуальніші питання життєдіяльності громади

Дата: 17.09.2020 12:35

17 вересня відбулася нарада за участі заступників міського голови, начальників структурних підрозділів з актуальних питань життєдіяльності підвідомчої території під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.
Керівники структурних підрозділів та начальники відділів міської ради прозвітували про проведену роботу та озвучили заплановані завдання на наступний тиждень.
Було проінформовано про стан епідеміологічної ситуації.
Тетяна Ковчежнюк порушила питання благоустрою підвідомчої території. КП «Міськдобробут» продовжується висипка щебнево-грунтовою сумішшю вулиць міста Бобровиця (Вокзальна, Зоряна, 30 років Перемоги, Робкорівська, Остерська, Воїнів Інтернаціоналістів, Лугова, с.Вишневе (вул.І.Мазепи), с.Макарівка (вул.Авіації), Вереснева, Космонавтів, Марії Ярошевської).
По завершенню апаратної наради дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.

Організаційний відділ міської ради