Розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги Бобровиця – Піски – Соколівка

Дата: 15.09.2020 12:19

Розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О250202 Бобровиця – Піски – Соколівка - Н-07 з під’їздом до с. Нова Басань на ділянці км 0+000 - км 47+100 (ДК 021:2015 - 45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»).
Джерелом фінансування робіт є субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Генпідрядник – Приватне акціонерне товариство "Шляхове ремонтно-будівельне управління №82".

Субпідрядник – ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50 та ТОВ «Ніжинська ПШМК».

Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації.

Відділ будівництва, житлово-комунального

господарства та благоустрою міської ради