Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 14.09.2020 12:43

Сьогодні, 14 вересня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяла участь міський голова Тетяна Ковчежнюк. Присутні були члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Було заслухано інформацію Бобровицького РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», що в районі станом на 14.09.2020 зареєстровано 243 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця - 127, с. Ст. Басань - 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка - 5, с. Зелене - 9, с. Горбачі - 1, с. Осокорівка - 2, с. Кобижча - 24, Травкине – 1, с. Ярославка - 1, с. Мирне – 9,  с. Вороньки - 2, с.Старий Биків -1, Новий Биків - 1, с. Рудьківка-4, с.Макарівка - 7, с.Марківці- 10, с.Нова Басань - 11, с. Озеряни - 6, с. Браниця - 11, с. Осовець - 1, с. Піски - 5, с. Наумівка - 2),  з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 47 осіб, 2 хворих в інфекційне відділення КНП "Борзнянська ЦРЛ", 4 хворих в КНП "Бобровицька ЦРЛ". На сьогоднішній день 9 хворих знаходиться на стаціонарному лікуванні, 49 хворих знаходяться на самоізоляції, 178 хворих одужало, 7 хворих померло. Всього зареєстровано 462 контактні особи,  з них 441 обстежений.

У зв’язку з різким збільшенням кількості хворих на гостру респіраторну хворобу, викликану вірусом Covid-19, летальних випадків серед жителів, віднесенням Бобровицького району до «червоної» зони комісія вирішила продовжити на час перебування Бобровицького району в «червоній» зоні:

• заборону масових заходів розважального, культурного, спортивного, соціального, релігійного, рекламного  характеру, та інших за участю більше 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв метрів площі будівлі або території;
  • призупинення особистого прийому громадян керівниками та працівниками державних установ Бобровицького району. Прийом звернень громадян здійснювати в електронному вигляді, або через скриньки, встановлені на вході в установи;
  • заборону діяльності спортивних залів, фітнес-центрів;
  • заборону регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним, міським транспортом, міжміського, приміського, внутрішньо обласного сполучення, крім перевезення легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не перевищує п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років, службовими та орендованими авто підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень ЗІЗ в межах кількості місць сидіння і виключно за маршрутами руху, про які не менше ніж за два дні поінформовано органи Нацполіції;
  • заборону приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, оздоровлення та відпочинок дітей за межами Бобровицького району, а також роботу дитячих садочків;
  • заборону відвідування закладів освіти здобувачами освіти;
  • заборону приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо), торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом; провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з техобслуговування та ремонту ТЗ, техобслуговування  реєстрації розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку; торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень; парикмахерських та салонів краси за умови дотримання вимог постанови ГДСЛУ №20; ПСК «Бобровицький ринок» Чернігівської ОСС за умови дотримання вимог постанови ГДСЛУ №34;
  • заборону відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Призупинити  проведення чергових, планових медичних оглядів, крім:

• студентів, які поселяються у гуртожитки;
  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності;
  • надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
  • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Забезпечити за окремою процедурою проведення медичних оглядів призовників до лав ЗСУ, дітей  з особливими потребами.

Мобільній групі контролю за дотриманням вимог протиепідемічних заходів забезпечити посилення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання та населенням протиепідемічних заходів.

Організаційний відділ міської ради