Бобровицька ОТГ проводить благоустрій на вулицях підвідомчої території міської ради

Дата: 11.09.2020 14:34

Питання  ремонту стану та утримання  доріг є  завжди  актуальним серед населення. Хороші дороги – це  зовсім  інша якість життя  для мешканців громади. Адже це полегшує надання їм послуг, сприяє  безпеці і охороні здоров’я, це прискорить прибуття  пожежників  чи медиків.
У цьому році проведено поточний ремонт доріг по 17 вулицях м.Бобровиця.  До переліку вулиць, на яких  проведено ремонт ввійшли вулиці Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Мольченка, Михайлівська, О.Бичка, Лупицька, Франка, Горького, Щаслива, Свободи, Гагаріна, Пролетарська, Вокзальна, Привокзальна, Змачинського та Остерська.

Без уваги не залишились і вулиці  старостинських округів.

Проведено поточний ремонт доріг в  Кобижчанському, Свидовецькому, Ярославському, Старобасанськом, Олександрівськом, Рудьківському, Осокорівському, Пісківському, Озерянському (Молодіжне), Браницькому, Бригінцівському, та Гаврилівському (Запоріжжя)  старостинських округах.

Також проведені ремонтні роботи по вулиці  Шевченка  в с.Травкине, під’їзна  дорога до с.Макарівка та с.Вишневе.

Ямковий ремонт  асфальтного покриття протяжністю 2,250 км зроблено до с.Рудьківка.

До с.Сухиня  протяжністю 1,200 км та по вулицях Шевченка, Миру проведено підсипку  щебнево – грунтовою сумішшю. Роботи виконані за кошти міського бюджету, керівник ТОВ «ТВН –АГРО» надав 2 одиниці  транспортного засобу для підвезення суміші.

Виконані роботи по поновленню  дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» по вулиці  Незалежності біля Бобровицького ЗЗСО №1 та по вулиці 30 років Перемоги біля Бобровицького ЗЗСО №2.

За рахунок експлуатаційного утримання доріг місцевого значення проведено ямковий ремонт аварійної дороги загального користування  Вороньки – Катеринівка - Олександрівка, Свидовець - Новий Биків та Бобровиця – Свидовець.

Розпочато висипку щебнево-грунтовою сумішшю вулиць міста Бобровиця:  Червоний Маяк, Робкорівська, Остерська, Воїнів Інтернаціоналістів, Лугова, с.Вишневе (вул.І.Мазепи), с.Макарівка (вул.Вокзальна), Вереснева, Космонавтів, Марії Ярошевської.

До кінця місяця  буде проведено ямковий ремонт аварійної дороги загального користування місцевого значення Озеряни – Вороньки.

Також виготовлена  проєктно – кошторисна документація на поточний  середній ремонт дороги по вул.Якова Рощепія в с.Осовець, який буде проведено до кінця року.

Організаційний відділ міської ради