Привітали з Днем Знань

Дата: 01.09.2020 16:02

Неспокійний час переживає наша держава! Так склалися обставини, що сьогодні українці мусять захищати незалежність своєї держави.
Бобровицька громада пишається своїми героями, які не вагаючись ні хвилини у тяжкий для Батьківщини час стали на її захист. Багато втрат зазнала наша держава, наші земляки теж полягли захищаючи честь та свободу рідної землі. Світла пам'ять про їх подвиг назавжди залишиться у наших серцях.
Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв. Шанувати родини загиблих воїнів АТО – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.
З Днем Знань учня Бобровицького ліцею Андрія Норенка, батько якого загинув захищаючи кордони нашої країни від агресора, привітали працівники відділу освіти Бобровицької міської ради та подарували йому набір канцелярського приладдя.

Турбуються про Андрія  і працівники Бобровицького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Міська рада