Бобровицький район: піротехніки ДСНС знищили 152 мм артилерійський снаряд та ручну гранату Ф-1.

Дата: 04.09.2020 09:25

03 вересня о 13:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм та ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни.
Вибухонебезпечні предмети були виявлені на відкритій території біля с. Сухиня Бобровицького району.
Під час обстеження прилеглої території піротехніки ДСНС інших вибухонебезпечних предметів не виявили.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають: у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, ні в якому разі не чіпайте їх. Необхідно одразу припинити будь-які роботи, а про небезпечну знахідку негайно повідомити рятувальників і правоохоронців.

Бобровицький РВ УДСНС