Шановні освітяни!

Дата: 01.09.2020 08:04

Вітаю вас із Днем знань!  Перше вересня – справжнє всенародне свято мудрості, доброти й людяності. Це особливе яскраве свято, яке насичене приємними емоціями та хвилюючою атмосферою.

Дякую всім педагогам за щоденну наполегливу працю, бездоганне виконання відповідальної місії – виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Хай материнським теплом огорне наших дітей рідна школа, а педагоги впевнено ведуть своїх вихованців у прекрасну Країну знань.

Дорогі вчителі! Прийміть найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність.

Плідного всім навчального року, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя, миру та добра.

Начальник відділу освіти Людмила ПАНАСЮК