Голосуємо всією громадою за проєкти Громадського бюджету

Дата: 30.09.2020 16:01

Шановні мешканці громади! З 01.09.2020 по 30.09.2020 (включно)  розпочинається  голосування у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена у 2021 році Програмою «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Бобровицькій міській раді». 02 липня 2020 року відбулось засідання робочої групи з питань громадського бюджету, де були розглянуті та позитивно оцінені 4 проєктні заявки, а саме:

1. Облаштування зони відпочинку «Громадський простір для всіх» в с. Рудьківка, вул. Центральна, вартість проєкту – 30 000 грн;
  2. Встановлення дитячого майданчика в с. Марківці по вул.  Незалежності,  вартість проєкту – 50 000 грн;
  3. Парк відпочинку біля адмінбудинку Ярославського старостинського округу, вартість проєкту – 41 300 грн.
  4. Вулична скульптура - символ Бобровиці «Родина бобрів»,  вартість проєкту –            150 000 грн.

Відповідно до розпорядження міського голови від12.08.2020174 голосування за прокти серед жителів Бобровицької ОТГ буде відбуватись протягом 30 календарних днів: з 01 вересня по 30 вересня 2020 року. Режим роботи голосування з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. у часи роботи визначених пунктів голосування:

• адміністративнабудівляміської ради за адресою: м.Бобровиця, вул.Незалежності, 46 (каб.16 відділ  сім’ї , молоді та спорту);
  • адміністративна будівля відділу ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) за адресою: м.Бобровиця, вул.Лупицька,4 (рецепшин);
  • адмінбудівлі старостинських округів  Бобровицької міської ради.

Крім того, для жителів громади буде організована можливість  голосувати за проєкти в режимі он-лайн за допомогою електронної системи для голосування, розміщеної на сайті http://bobrovitska-otg.ci.org.ua

На офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет участі» кожен може ознайомитись з поданими проєктами.

Тож, звертаємося до всіх небайдужих жителів Бобровицької громади взяти участь у голосуванні з 01 вересня по 30 вересня 2020 року та віддати свій голос за вподобаний Вами проєкт (лише за один) або проголосувати в режимі он-лайн через офіційний сайт міської ради. Ссилка для голосування буде розміщена на сайті в Розділі «Громадський бюджет»  напередодні початку голосування.

Давайте разом допоможемо авторам проєктів мрії перетворити на реальність!

Міська рада