ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

Дата: 28.08.2020 11:02

29 серпня 2014 року — день, коли внаслідок збройного конфлікту на Сході країни наша армія зазнала найбільших втрат. Згідно із звітом Міністерства оборони України, вторгнення російських військ на територію України відбувалося протягом 24-29 серпня 2014 року. Саме тоді на полях достигли соняшники, тривали бої, а українські захисники вмирали на тих полях. Тому суцвіття соняха стало символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими героями. Цей день вкотре нагадує всім нам, що на нашій землі йде війна, загарбана частина української території, гинуть кращі сини і дочки України, відстоюючи наше право на вільне, незалежне і щасливе життя. Ми повинні завжди пам’ятати про це, бо наше мирне життя, охороняють наші воїни в окопах на сході України. Вшануймо й ми пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя за свободу і незалежність нашої Вітчизни – України.

Тож, 28 серпня, міський голова Тетяна Ковчежнюк, голова районної державної адміністрації Олексій Росколій та голова районної ради Володимир Ляховенко вшанували пам`ять загиблих воїнів.

Заходи відбулися із дотриманням карантинних обмежень, соціальної дистанції та санітарно-гігієнічних правил.

Організаційний відділ міської ради