Розпочато рейдові перевірки з дотримання вимог протиепідемічних заходів

Дата: 27.08.2020 14:17

У зв’язку із різким збільшенням кількості хворих на гостру респіраторну хворобу, викликану вірусом Covid-19 та летальних випадків серед жителів громади, з метою посилення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання, населенням, в умовах адаптивного карантину, режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції, здійснення визначених заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, закладах дошкільної освіти, на об’єктах торгівлі, громадському транспорті, релігійних установах, з 26 серпня групою у складі представників поліції, держпродспоживслужби та міської ради організовано рейдові перевірки щодо дотримання вимог протиепідемічних заходів.

Шановні жителі громади вкотре закликаємо вас дотримуватись режиму носіння засобів індивідуального захисту, соціальної дистанції та інших протиепідемічних заходів.

Міська рада