Проведено нараду з в.о. старостами

Дата: 26.08.2020 15:14

26 серпня відбулася нарада з в.о. старостами старостинських округів Бобровицької міської ради, яку провела керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Наталія Сонець.
Олег Олешко, військовий комісар Бобровицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довів до відома присутніх питання щодо призову громадян на військову службу, механізми сповіщення і розшуку та прийняття на службу за контрактом. Представники районного територіального ЦК та СП надали в.о.старостам інформаційні матеріали для розміщення на своїх підвідомчих територіях.
Заступник міського голови Сергій Циба наголосив в.о.старостам на перевірці виконання запланованих технічних заходів з підготовки котелень до роботи в новому опалювальному сезоні 2020-2021 років.

Організаційний відділ міської ради