Нотатки із засідання виконавчого комітету

Дата: 26.08.2020 14:14

Сьогодні міський голова Тетяна Ковчежнюк провела засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради.
До участі в засіданні виконкому були запрошені члени виконкому, керівники структурних підрозділів  виконавчого комітету.
На порядок денний було внесено 28  проєктів рішень.
Начальник відділу освіти міської ради Людмила Панасюк  поінформувала присутніх про підготовку закладів освіти підвідомчої території Бобровицької міської ради до нового 2020-2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Зазначивши, що з метою організованого початку 2020-2021 навчального року, перевірки вжитих заходів щодо приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил і норм, 20 серпня 2020 року, комплексна комісія визначила рівень готовності закладів освіти Бобровицької міської ради до роботи у цей період.

Для  розвитку закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2019 році залучено капітальних видатків усього 9644006, 45 грн.

З них:

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам-4527598,26 грн.

з місцевого бюджету  (в т.ч.  спів фінансування)-4634825, 19 грн.

залишки коштів освітньої субвенції: 450584,00 грн.

інша  субвенція з обласного  бюджету  на виконання доручень виборців депутатами облради-30999,00 грн.

Поточні видатки на заклади загальної середньої освіти за 2019 рік становлять 1720, 50 грн.

У 2020 році залучено капітальних видатків усього 2364707,52 грн.

З них:

субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам-0,00 грн.

з місцевого бюджету  (в т.ч.  спів фінансування)-2354707,52 грн.

залишки коштів освітньої субвенції: 0,00 грн.

інша  субвенція з обласного  бюджету  на виконання доручень виборців депутатами облради-10000,00 грн.

Поточні видатки на заклади загальної середньої освіти за січень-серпень 2020 року становлять 1535500,00 грн. бюджетних коштів; спонсорські кошти становлять 754 тис. 085 грн.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Валентин Кравченко ознайомив присутніх про проєкт Програми розвитку фізичної культури та спорту на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2021-2025 роки.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника відділу  економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Надії Орлової про внесення змін у додаток №2 Програми  економічного  і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік.

Решта, опрацьованих питань, стосувались нагальних потреб громадян. Зокрема про вироки Бобровицького районного суду, присвоєння та зміну адреси, розгляд звернень громадян з питань квартирного обліку, надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Всі проєкти рішень порядку денного були детально розглянуті та  підтримані членами виконкому.

Організаційний відділ міської ради