Інформація Бобровицької міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 20.08.2020 16:36

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка.
Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Бобровиця, вул.Лупицька,14
Кадастровий номер : 7420610100:01:002:2463.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності.
Замовник та платник послуги по виконанню робіт з експертної грошової оцінки: Бобровицька міська рада, телефони: (04632) 2-13?03, 2-15-06, електронна адреса: bobrovica_mrada.cg.gov.ua
Кількість земельних ділянок: 1 (одна).
Розмір земельної ділянки : 0,0780 га.

Місце розташування земельної ділянки: Чернігівська область, Бобровицький район, м. Бобровиця, вулиця Лупицька,14.

Цільове призначення земельної ділянки: категорія земель - землі житлової та громадської забудови, вид використання земельної ділянки - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Правовий режим земельної ділянки : комунальна власність.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 429490,30 грн (чотириста двадцять дев’ять тисяч чотириста дев’яносто  гривень 30 копійок) згідно витягу  з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 11.12.2017 №532).

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: ні

Очікувана вартість послуги по виконанню робіт з експертної грошової оцінки: 5000,00 грн.

Дата оцінки: орієнтовно 17.09.2020.

Суб’єкт оціночної діяльності зобов’язаний надати позитивну рецензію на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки та висновок державної експертизи  документації з оцінки земель, отримані у встановленому порядку.

Конкурсний відбір відбудеться за про­цедурою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим рішенням 30 сесії Бобровицької міської ради 7 скликання від 25.03.2020 1328-30/VII (далі — Положення).

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель та діють на підставі кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до вимог Закону України «Про оцінку земель» та Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі передбачено наявність:

—?кваліфікації оцінювачів для виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися кваліфікаційними документами згідно із Законом України «Про оцінку земель»;

—?досвіду суб’єкта оціночної діяльності з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

—?переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та їх особистого досвіду щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

—?переліку інших фахівців, які можуть бути залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

На конкурс претендентом подається конкурсна документація  в запечатаному конверті  з описом підтвердних документів та обов’язковим зазначенням об’єкту на який подається конкурсна документація, що містяться в конверті  і  складається  із:

1) підтвердних документів:

• ?заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення);
  • копій установчих документів претендента;
  • ?копій кваліфікаційних документів оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • ?копій документів оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи);
  • ?інформації про претендента (додаток 5 до Положення);

2) конкурсної пропозиції, щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;

3)?документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента  та оцінювачів,які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної  ділянки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (додаток 3 до Положення).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність. Вартість оцінки повинна включати вартість рецензування.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі не допускається.

Місцезнаходження конкурсної комісії: 17400, м.Бобровиця, вул.Незалежності,46 , телефони для довідок: (04632) 2-13?03, 2-15-06.

Місцезнаходження робочої групи: 17400, м.Бобровиця, вул.Лупицька,4 , телефони для довідок: (04632) 2-13 03, 2-15-06.

Конкурс відбудеться в приміщенні Бобровицької міської ради, що знаходиться за адресою: м.Бобровиця, вул.Незалежності,46   07.09.2020  року  об 11-ій годині через 17  календарних днів після опублікування цієї інформації.

Конкурсна документація подається до загального відділу виконавчого комітету Бобровицької  міської ради не пізніше, ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). На конверті потрібно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.