Дата: 19.08.2020 12:25

На сайті Міністерства охорони здоров’я оновлено та доповнено Перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома»: https://moz.gov.ua/uploads/ckeditor/Фахівцям/Перелік%20лабораторій11.pdf
Для зручності користувачів тепер там міститься також адреса, телефони, години роботи та сайти закладів.

Зверніть увагу! Лабораторії, які не мають доступу до системи ЦГЗУ, не можуть вносити результати тесту для скасування самоізоляції. Перелік установ може змінюватись. Переглядайте оновлення у день відвідування вибраної лабораторії.

Нагадуємо, замість обов’язкової самоізоляції через додаток «Дій вдома» можна здати ПЛР-тест на наявність COVID-19. Лабораторія, що провела дослідження, повинна внести негативний результат дослідження в електронну систему Центру громадського здоров’я України. Після цього дані автоматично передаються у додаток «Дій вдома», і особа отримує повідомлення про можливість припинення самоізоляції.

• Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

• Сторінка Центру громадського здоров’я України

• Сторінка Міністерства охорони здоров'я Україна

Зображення може містити: одна або кілька осіб