Кінотеатр просто неба

Дата: 11.08.2020 10:10

Ще в радянські часи в багатьох великих містах були вуличні кінотеатри. Їх відкривали практично скрізь – у міських парках, на базах відпочинку, в таборах для дітей. Зараз кінотеатри під відкритим небом знову набирають свою популярність і стають затребуваним місцем відпочинку багатьох людей.
Кінотеатр просто неба – це унікальний простір для відпочинку, розваг, спілкування та перегляду якісних стрічок.
За ініціативи в.о. старости Кобижчанського старостинського округу Дмитра Лесенка організували дозвілля для жителів села. На набережній центрального ставу запрацював літній вечірній кінотеатр просто неба. Це перший кінотеатр під відкритим небом у Бобровицькій громаді! Тож, у Кобижчі карантин проходить активно та з дотриманням всіх вимог.

О 21:00 починається трансляція мультфільмів - для діток, а потім  фільми для старшого покоління - класика та комедії.

Про кінотеатр під відкритим небом:

• Перегляд фільмів безкоштовний.
  • Усі бажаючі можуть приходити із власними ковдрами та сідати на облаштованих комфортних місцях для сидіння (тюки соломи).
  • Фільми транслюють на великому екрані.
  • Відмінитись кіносеанс може лише, якщо буде падати дощ.
  • На перегляд можна приносити із собою їжу та напої.

Організаційний відділ міської ради