Оголошення засідання 35 сесія

Дата: 06.08.2020 12:01

Бобровицька міська рада повідомляє, що 28 серпня 2020 року об  11 годині у адмінприміщенні (зал засідань, ІІІ поверх) за адресою: м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46  відбудеться 35 сесія 7 скликання. На сесію запрошуються: депутати Бобровицької  міської  ради.

35 сесії  Бобровицької міської ради 7 скликання, 28.08.2020 року

1.Про  внесення  змін до  Програми фінансової  підтримки  та  розвитку  КНП «Бобровицька  центральна  районна  лікарня» Бобровицької  районної  ради  Чернігівської  області  на  2020  рік.

2.Про внесення змін у додаток №2 Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік.

3.Про  затвердження  Програми  відшкодування  вартості  проїзду  хворим  підвідомчої  території Бобровицької   міської  ради  з  хронічною  нирковою  недостатністю  на 2020 рік.

4. Про внесення змін до рішення міської ради  від 24 грудня 2019 року   №1114-26/VII «Про бюджет Бобровицької міської об'єднаної територіальної  громади  на 2020 рік».

5.Про внесення змін до рішення 29 сесії міської ради VІІ скликання від 25.02.2020 р. № 1225-29/VІІ.

6.Про передачу об’єкта нерухомого майна державної власності у комунальну власність громади.

7. Про  затвердження Переліків  першого  і другого  типу об’єктів  оренди  комунальної  власності.

8. Про  надання  дозволу  на  списання  основних  засобів.

9.Про  прийняття у  комунальну  власність  Бобровицької  міської  ради  транспортних  засобів(автобусів).

10.Про  передачу  в  оперативне  управління  відділу  освіти Бобровицької  міської  ради  транспортних  засобів (автобусів).

11.Про  роботу  методкабінету  відділу  освіти  Бобровицької міської ради.

12.Про  затвердження  Програми  «компенсація  фізичним  особам, які  надають  соціальні  послуги  громадянам  похилого  віку, інвалідам,дітям-інвалідам,хворим,  які не  здатні до  самообслуговування і  потребують сторонньої  допомоги на 2021-2022.

13.Про  затвердження  Програми   соціального  захисту  населення  підвідомчої  території  міської  ради  на  2021-2022 роки.

14.Про  затвердження  цільової  Програми підтримки  та  розвитку  дошкільної  освіти  на 2021-2022 роки.

15.Про  затвердження  Програми  розвитку  фізичної  культури  і спорту  на  підвідомчій  території  місткої  ради  на 2021-2025роки.

16.Про  затвердження  цільової  Програми цивільного   захисту  населення і території від  надзвичайних  ситуацій техногенного та  природного  характеру  на  території міської  ради на 2021-2022 роки.

17.Про  затвердження програми забезпечення  пожежної безпеки на  підвідомчій  території Бобровицької  міської ради на 2021-2022 роки.

18.Про  затвердження  Програми  розвитку бібліотек Бобровицької Централізованої бібліотечної  системи, як інформаційних і  культурних центрів  на 2021 рік.

19.Про  затвердження  програми інформатизації  діяльності Бобровицької  міської  ради на 2021-2022 роки.

20.Про  затвердження соціальної  Програми  протидії ВІЛ- інфекції /СНІДу на підвідомчій  території Бобровицької  міської  ради  на 2021-2022 роки.

21.Про затвердження  Програми   соціального  захисту  окремих  категорій громадян  щодо  надання  пільг  на  безоплатний  капітальний  ремонт  власних житлових будинків і  квартир  осіб,що  мають  право  на  таку  пільгу  на 2021-2022  роки .

22.Про  затвердження  розпоряджень  міського  голови,  прийнятих  у  міжсесійний  період.

23. Земельні  питання.

24.Інші  питання.