Пустощі з сірниками 7-річної дівчинки призвели до виникнення пожежі

Дата: 04.08.2020 15:58

3 серпня о 12:32 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу навісу у с. Стаси Чернігівського району. За викликом на місцеподії прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС з селища Седнів та м. Чернігів у складі 8 чоловік особового складу та двох одиниць спеціальної техніки.

Завдяки спільним діям вогнеборців пожежу о 13:30 було локалізовано, а о 16:00 остаточно ліквідовано, в ході чого врятовано поруч розташований житловий будинок.

Причиною виникнення пожежі послужили пустощі з вогнем 7-річної онуки господарів.

Як з'ясувалося, поки дорослі займалися справами, залишена без належної уваги Олександра знайшла сірники і почала бавитися ними. В результаті пожежі вогнем знищено навіс, майно, яке знаходилось в ньому та 15 тонн грубих кормів. На щастя, дитина не постраждала.

Рятувальники ДСНС України застерігають! Шановні батьки! Пояснюйте дітям небезпеку і наслідки гри з вогнем. Проводьте з дітьми цікаві і безпечні ігри. Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газовими та приладами опалення. Пам'ятайте, що життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!

Бобровицький РВ УДСНС