Якісну питну воду отримали жителі вулиць Покровська, Воїнів Інтернаціоналістів, Космонавтів та провулка вулиці Зелена

Дата: 21.07.2020 15:15

Вода – основа здоров’я,  вона потрібна для  поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення. У квітні в  м.Бобровиця  комунальним підприємством «Міськдобробут» введено в дію свердловину глибиною 167 м, потужністю до 60 м3/год. Встановлено новий  сучасний глибинний насос, який дає можливість  подавати воду, не  використовуючи водонапірну башту. Мешканці  не всіх вулиць м.Бобровиця підключені до  водопроводу.

Довго потерпали жителі вулиць Покровська, Воїнів Інтернаціоналістів, Космонавтів та провулка вул.Зелена  через відсутність води у водопроводі по вул.Змачинського. І от справу зрушено з місця.

Жителі даних вулиць звернулися до міського голови з проханням про допомогу  у   підключенні  вул.Змачинського до центрального водопроводу по вул. Незалежності. Міська рада виділила кошти,  розпочали  будівельні роботи.  Зразу жителі вищеназваних вулиць розпочали вести водогін по своїх вулицях. Роботи проведені   і  сьогодні  якісну питну воду  отримали всі мешканці вищезазначених вулиць.