Чернігівська область

Футбольні новини

Дата: 27.07.2020 10:19
Кількість переглядів: 446

26 липня відбулися ігри четвертого туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с. Макарівка місцева команда ФК «Єдність» приймала команду ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м. Бобровиця, с. Вороньки). У першому таймі на футбольному полі була рівна гра. Тільки на 44 хвилині після удару Артура Самойленка команда господарів повела у рахунку. Після перерви більш досвідчені гравці команди «Єдність» с.Макарівка зуміли забити ще три м’ячі та зафіксували кінцевий рахунок гри 4:0. Голи забивали Євгеній Супрун, Юрій Єременок та Максим Лола.

У с. Нова Басань команда ФК «Юність» грала з ФК «Кобижча». У цій грі команда гостей уже в першому таймі забила три голи та впевнено повела у рахунку. Кінцевий рахунок гри 5:1 на користь ФК «Кобижча». У Кобижчанців двічі відзначився Олексій Якуб по разу м’ячі забивали Роман Шостка, Вадим Рощепій та Олександр Шостка. У господарів гол забив Микола Стрикун.

26 липня у с. Макарівка зустрінуться місцева команда ФК «Єдність»  та ФК «Юність» (с. Нова Басань).  У с. Мирне ФК «Прогрес» буде приймати ФК «Кобижча» с. Кобижча.