Аналіз пожеж та їх наслідків в Бобровицькому районі за 6 місяців 2020 року за даними Бобровицького РВ УДСНС України в Чернігівській області

Дата: 17.07.2020 12:46

З початку року на території району зареєстровано 63 пожежі проти 40  у 2019 році.
За 6 місяців в результаті пожеж загинуло 2 особи(минулий рік  теж 2 особи).
В результаті пожеж знищено та пошкоджено 19 будівель проти 13 у попередньому році, 3 одиниці техніки проти 2.
Прямі матеріальні втрати, завдані пожежами, склали –450 тис. грн., побічні збитки  – 1 млн  грн.

В результаті злагоджених дій рятувальників на пожежах врятовано 29 будівель та матеріальних цінностей загальною вартістю 1 млн 729 тис. грн.

З початку року у житловому секторі зареєстровано 30 пожеж, з них – 14 пожеж в житлових будинках, 16  в господарчих та допоміжнихбудівлях і спорудах та 30 у природних екосистемах.

Пожежні команди Бобровицької міської ради (с.Кобижча та с.Козацьке) за 6 місяців 2020 року виїжджали на гасіння пожеж 53 та 13 разів відповідно.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі та екосистемах Бобровицька міська рада закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті та під часвідпочинку на природі, адже загрозу попередитизавжди краще, ніж мати справу з її наслідками.

Запам’ятайте:  якщо почалася пожежа, найголовніше – не панікувати! Необхідно негайно повідомити рятувальників: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі.