Чернігівська область

Футбольні новини

Дата: 13.07.2020 10:08
Кількість переглядів: 312

12 липня відбулися ігри другого туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с.Кобижча місцева команда ФК «Кобижча» приймала команду ФК «Єдність» с.Макарівка. У першому таймі після двох влучних ударів Лоли Максима команда гостей повела у рахунку. У другому таймі господарі після ударів Шостки Романа та Шостки Павла зуміли зрівняти рахунок. Але у кінці гри Лола Максим забив свій третій м’яч, а Проценко Микола закріпив перемогу команди ФК «Єдність» з рахунком 4:2.
У м.Бобровиця зустрічалися команди ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м.Бобровиця, с.Вороньки) та ФК «Прогрес» (с.Мирне). Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь команди гостей (гол забив Заболотний Іван). У другому таймі після влучного удару Удода Максима команда господарів зрівняла рахунок. І все таки в кінці гри, більш досвідчена команда «Прогрес»,  після м’яча забитого Зелюнько Антоном зуміла здобути перемогу з рахунком 2:1.

19 липня у с. Кобижча зустрінуться місцева команда ФК «Кобижча»  та ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м.Бобровиця, с.Вороньки).  У с.Нова Басань ФК «Юність» буде приймати ФК «Прогрес» с.Мирне.