Футбольний сезон розпочато

Дата: 06.07.2020 10:54

5 липня стартував відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з футболу. З нагоди початку чемпіонату під звуки Гімну України було піднято Державний Прапор України. У першій грі, яка відбулася у м. Бобровиця зустрілися команди «ДЮСШ-Вороньки» (м. Бобровиця, с. Вороньки) та «Юність» (с. Нова Басань). З рахунком 4:0, забивши у кожному таймі по 2 м’ячі впевнену перемогу здобула команда «ДЮСШ-Вороньки».

У с. Мирне зустрілися місцева команда «Прогрес» та «Єдність» с. Макарівка. Перемогу з рахунком 3:1 здобула команда гостей.

12 липня о 17-00 в с. Кобижча зустрінуться місцева команда ФК «Кобижча»  та ФК «Єдність» с. Макарівка.  У м. Бобровиця  зустрінуться команди ФК «ДЮСШ-Вороньки» м. Бобровиця, с. Вороньки та ФК «Прогрес» с. Мирне. Початок гри о 18-00.

Відділ сім’ї, молоді та спорту міської ради