Проведено засідання робочої групи з питань опрацювання заявки «DOBRE»

Дата: 02.07.2020 16:43

Сьогодні, 2 липня, заступник міського голови Лариса Петько провела засідання робочої групи з питань опрацювання заявки на участь у конкурсі Програми «DOBRE».
Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

У засіданні взяли участь відповідні працівники апарату та виконавчих органів міської ради. Було обумовлено терміни для формування повного пакету матеріалів заявки «DOBRE».

Організаційний відділ міської ради