Участь у відеоселекторній нараді щодо стану реалізації президентського проєкту «EMERGENCY 2020»

Дата: 30.06.2020 16:14

30 червня перший заступник міського голови Василь Кучерина взяв участь у відеоселекторній нараді щодо стану реалізації президентського проєкту «EMERGENCY 2020».
Нарада проходила під головуванням першого заступника Чернігівської облдержадміністрації Віталія Загайного, за участі заступника голови Чернігівської ОДА Наталії Романової, начальника Управління охорони здоров’я Петра Гармаша, керівника Управління капітального будівництва Богдана Кривенка та представників медичних закладів.

В області визначені дев’ять опорних лікарень, які надаватимуть висококваліфіковану допомогу цілодобово, без вихідних. Серед них Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2, міські медзаклади Ніжина та Прилук, районні лікарні Козельця, Бобровиці, Корюківки, Бахмача та Новгород-Сіверського.

Керівники опорних лікарень доповіли про стан готовності закладів до реалізації проєкту.

Проєкт належати до Національної програми «Велике будівництво» та передбачає забезпечення пацієнтів якісним медичним обслуговуванням та комфортними умовами. В Україні вперше реалізується такий масштабний проєкт.

Організаційний відділ міської ради