Відкритий кубок Бобровицької міської ради з паркового волейболу

Дата: 30.06.2020 12:23

З нагоди Дня молоді, 27 червня, на волейбольному майданчику міського пляжу відбулися змагання відкритого кубку Бобровицької міської ради з пляжного волейболу (4х4). Три команди з Бобровиці, дві з смт.Десна та команда Козельця визначали найсильнішого.
Від імені Бобровицької міської ради учасників привітав начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Валентин Кравченко.

Спочатку команди були розділені на дві групи. Ігри проходили у напруженій боротьбі і тільки у останній грі було визначено команди, які зустрінуться у фіналах. У малому фіналі грали дві команди з м.Бобровиця «Співдружність» та «Юність». Перемогу здобула друга команда. У грі за перше місце зустрілися команди гостей з Десни та Козельця. Практично всю першу партію лідирувала команда смт. Козельця і тільки в кінці Деснянці наздогнали суперників та вирвали перемогу. У наступній партії вже з самого початку смт.Десна лідирувала та впевнено довела перевагу у партії і здобула перемогу в кубку.

Команда-переможець була нагороджена кубком, усі гравці команд-призерів медалями та грамотами Бобровицької міської ради.

Відділ сім’ї, молоді та спорту міської ради