До уваги мешканців с.Кобижча!
Відповідно до розпорядження Бобровицького міського голови від 25.06.2020 року № 149 «Про проведення громадських слухань», 15 липня о 15 годині, в адмінприміщенні Кобижчанського старостинського округу (вул.Незалежності, 8), будуть проведені громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Механізаторська на вулицю Ф.Шпига у с.Кобижча».
Запрошуємо всіх бажаючих (повнолітніх) мешканців взяти участь у слуханнях.
Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати за телефоном (04632) 36-5-92.
Із вищезазначеним розпорядженням можна ознайомитись на сайті Бобровицької міської ради у підрозділі «Розпорядження міського голови» розділу «Міський голова».
Міська рада