Відбулося засідання сесії міської ради

Дата: 26.06.2020 15:40

26 червня відбулось засідання 33 сесії  міської  ради VII скликання під головуванням міського голови Тетяник Ковчежнюк. У роботі сесії взяли участь 23 депутати,  заступники міського голови, голова районної державної адміністрації Олексій Росколій, голова районної ради Володимир Ляховенко та начальники відділів міської ради. На розгляд міської ради винесено вцілому 51 проєкт рішення.

Тетяна Миколаївна надала коментарі стосовно проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки хворих підвідомчої території Бобровицької міської ради з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз у лікувальних закладах, на період карантинних обмежень із протидією корона вірусної інфекції COVID-19».

Про внесення змін до рішення міської ради «Про бюджет Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» Вікторія Станіславівна, начальник фінансового управління міської ради інформувала, що міська рада визначила на 2020 рік, доходи міського бюджету у сумі 215 194 684 грн, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 213 103 184 грн, доходи спеціального фонду міського бюджету 2 091 500 грн. Видатки міського бюджету у сумі 222 695 133 грн 23 коп, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету - 209 315 401 грн, видатки спеціального фонду міського бюджету - 13 379 732 грн 23 коп. Профіцит загального фонду міського бюджету у сумі 3 687 783 грн. Дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі 11 288 232 грн 23 коп. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20 000 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду міського бюджету. Резервний фонд міського бюджету у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,05 відсотка видатків загального фонду міського бюджету.

З питання стосовно затвердження звіту про оцінку майна присутніх ознайомила начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради Надія Орлова.

Людмила Панасюк, начальник відділу освіти міської ради наголосила на доцільності призупинення діяльності «Сухинської філії І ступеня Бобровицької ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області». У разі збільшення кількості учнів до необхідної, діяльність Сухинської філії буде відновлена.

Також було розглянуто блок земельних питань, які стосувалися  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Всі проєкти рішень були прийняті, як рішення міської ради.

Організаційний відділ міської ради