Дата: 24.06.2020 08:58

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  повідомляє, що на підвідомчій території Бобровицької міської ради станом на 24.06.2020 зареєстровано 43 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію СoViD -19 (м. Бобровиця - 14, с. Ст. Басань – 2, с. Затишшя – 1, с. Олександрівка – 5, с. Зелене –  9, с. Осокорівка –  2, с. Кобижча – 3, Травкине - 1, Ярославка - 1, Мирне - 3, Рудьківка - 1, Макарівка - 1), з них було госпіталізовано в інфекційне відділення КНП «Козелецька ЦРЛ» 14 осіб, всі інші хворі знаходяться на самоізоляції за місцем проживання. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває 2 хворих, 26 осіб одужало. Зареєстровано 161 контактна особа, з них 141 - обстежені.

Бобровицьке РЛВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України»